Je čas vám porozprávať o tom, ako sme prerábali jadro.

Keďže nám naša stará kúpeľňa tiekla zo všetkých strán, sme sa rozhodli, že je čas na renováciu nášho bytu. Začiatkom septembra sme oslovili kamarátov, ktorí robia takéto veci a pustili sme sa do toho.
Zo začiatku išlo všetko super a bol som nadšený. Ale po dvoch týždňoch nastali problémy.

Neprijal som ponuku doporučeného elektrikára a začal som hľadať nového. Do týždňa som našiel úplne skvelého, veľmi som s ním spokojný. Takže sa to o 2 týždne zdržalo. Medzitým sa začali objavovať finančné nejasnosti, ktoré neboli dostatočne vysvetlené. Napriek tomu majstri pokračovali v práci.

Práca na renovácii išla veľmi pomaly a už nás začal tlačiť čas, keďže už bola objednaná kuchynská linka. Nervozita začala stúpať a v posledných týždňoch som už bol naozaj v strese. Už tam bolo veľa nejasností a ani práca už nebola urobená poriadne.

Posledný týždeň som stratil nervy, zobral som to celé do vlastných rúk. Pomocou môjho brata sme dokončili stavebné úpravy, vymaľovali sme a položili novú podlahu. Šťastne sme to do prerábali pred dodaním kuchyne, ktorá príde v utorok.

Bol to veľmi vypätý čas, veľa stresu a nervov. V takomto rozpoložení som nemal ani čas, ani chuť ešte fotiť, alebo písať blogy. Len tak tak, som stíhal nahrávať a upravovať podcasty. Ale čoskoro sa to už zmení … :)