Predošlý týždeň bol opäť jeden s tých šialených. Väčšina veci sa točila okolo prerábky. Z majstrom sme mali nezhody, ale sa to vyriešilo k obojstrannej spokojnosti. Ale musím napísať, že som už s toho všetkého unavený. Už by som vážne potreboval trosku dovolenku, niekde pri mori sa vyvrátiť.

 

Prerábka

Už som unavený s tej prerábky, trvá to už dlho. U mamky je výborne, ale poznáte to, doma je doma. Už by som sa rád vyspal vo svojej posteli. Od dnes sedím doma na home office, tak aspoň budem môcť dohliadnuť na majstrov, ako im to ide.

 

Korona

Už som unavený aj s tej korony. Zo všetkých strán sa hrnú informácie, zo všetkých strán sa hrnie milión názorov. Od tých až primitívnych, až to fundované, lekárske. A už sa dostávam do stavu, že už ma to prestáva baviť. Už ma to prestáva zaujímať.
Ale dnes mam horúcu novinku. Ako som písal, od dnes sedím doma na stavenisku na home office. Už aj u nás v práci sa objavila korona, takže preventívne sme doma všetci.

 

Stories a Groot

Už som unavený z toho, že sa neviem dostať k tomu, aby som konečne nabehol na svoje veci. Pravidelne publikovanie fotiek. Stories a Groot sú defacto mŕtve. Neviem či je to tým, že nemám svoje pohodlie, alebo ja neviem. Ale som už s toho celý dajaký zblbnutý. Jedine čo sa mi darí udržať pri živote, je blog a podcasty.

 

Podcast

Minulý týždeň vyšiel podcast „Ako zostať vo vzťahu sám sebou alebo je život o kompromisoch?“ a musím povedať, že mi robí naozaj veľkú radosť. Aspoň pri tejto veci mám pocit, že sa hýbe dopredu, že to niekam smeruje. Dnes budeme natáčať ďalší podcast, a keď to vyjde ako sme si to naplánovali bude to opäť bomba. Sleduj Facebook, alebo Instagram nášho podcastu, ak chceš vedieť viac, alebo si vypočuť niektorý zameškaný podcast.

Na zaver, je čas zobudiť moju kreativitu, aby som sa dostal s tej únavy a s tej stagnácie …