Dnes si dáme blog v duchu takého malého zhrnutia predošlého týždňa. Ešte o trochu o prerábke a potom trochu o testovaní.

Prerábka

V predošlý blog Ako sme prerábali byt vám popísal ako to celé prebiehalo a teraz pokračujem.
Kuchyňa dorazila ako sme očakávali. Popravde skoro som sa rozplakal, keď som ju videl namontovanú. Bol to veľmi príjemný pocit. Brat ma opäť zachránil s napájaním vodovodných trubiek. Ale nakoniec všetko dobre dopadlo a my, ja a moja drahá, sme sa pustili do skúmania umývačky riadu. Sem tam sa to podobalo na Pata a Mata, ale zvládli sme to.
Rovnako som zvládol opraviť záchod, resp. som mu musel úplne vymeniť črevá, keďže tie boli poškodené. Priznám sa, že som celkom pyšný na seba, ako som to zvládol. Možno pre niektorých z vás je to normálne, ale pre mňa to bola celkom veľká vec. Zvláštne, čo?
A na zaver tejto témy, dnes sme objednali dvere do izieb a aj novy stôl do kuchyne.
A ešte mala poznámka … dohodli sme sa s drahou, že nebudeme dávať na internet fotky našej novej kuchyne, bude lepšie, keď si ju prídete obzrieť na živo, pri fajnej kávičke. Tešíme sa na vás :)

„Čipovanie“

Absolvoval som obidve kolá.
Po prvé, chcel som tam ísť, kvôli tomu, že to bude zaujímavá skúsenosť. Áno, tá vec v nose, je maximálne nepríjemná.
Po druhé, som to chcel zažiť na vlastnej koži, pretože okolo tejto témy, je už tak veľa protichodných informácii, že už človek nevie čo je pravda. Už to neviem rozlíšiť.
Za mňa … ten nápad s testovaním a oddelením pozitívnych a negatívnych je fajn nápad. Celkom sa mi pozdáva, ale čo sa mi nepozdáva, je samotná realizácia. Celé zle, od komunikácie príslušných úradov a až po použité testy. Som sám zvedavý ako toto dopadne, keďže nám pomaly končí núdzový stav.
Ešte jedna vec .. toto je môj názor a vôbec sa nemusí stotožňovať s tvojim. Nie je potrebné nikomu nadávať, ani nikoho zhadzovať. Rešpektujme sa navzájom, lebo toto čo vidím v posledných dňoch je už nonsense.

Na záver, konečne sa môj život normalizuje. Veci sú už skoro na svojom mieste a konečne mam čas aj na svoje veci. Konečne je čas sa opäť venovať fotkám a podcastom. Mimochodom, za chvíľu idem nahrávať podcast, držte palce nech sa podarí :D