Vitaj nový rok! Nech aspoň taký dobrý ako ten predošlý, ak nie ešte lepši :)

Som nadšený. Konečne sa to podarilo.
Minulý rok som bojoval s tým, že mám kopec iných projektov a nemám čas na blog, Stories (Lego príbehy) a samozrejme Groota. V polovici roka, po dovolenke, som sa rozhodol všetko skončiť a konečne to spraviť tak, aby to vyšlo. Všetky moje projekty som odovzdal niekomu, komu som veril. Keď prišli ďalšie zákazky, odporučil som svojich priateľov. Bolo to pre mňa ťažké rozhodnutie…

Druhy krok spočíval v tom, že sa k tomu všetkému musím postaviť viac zodpovedne, viac sústredene. Je to pre mňa dosť drsné, ale keď sa chcem niekam dostať, musím to urobiť. Stále na tom pracujem.
Tretí krok. Začal som pracovať na designe a funkcionalite web stránky pre Stories. Viacerí ste mi navrhli, aby som to celé dal na jedno miesto na ktorom sa to bude dobre čítať. Dlho som hľadal design, ktorý by bol dobrý hlavne pre mobily. Ale podarilo sa, chcel by som do konca júna celé dokončiť, dať pod vlastnú doménu.
Na konci roka som konečne presunul celú moju stránku aj s doménou pod websupport.sk. Som s toho nadšený, lebo mám pocit takého oslobodenia, zároveň otvorili sa mi nové možnosti.

Takže držte mi palce, aby som vydržal v tomto tempe, aby ste sa mohli vidieť nové príbehy a blogy.

Ešte raz … Vitaj nový rok. Nech sa vám darí napĺňať svoje sny. Nech ste zdravý a štastný.