Po tom ako som skončil všetky procedúry, viac menej som sa vydal svojou cestou. Ak si zmeškal začiatok pozri tu: Ako som začal chudnúť: Ajurvéda.
Po tom som celkom prirodzene zmenil stravu na Paleo.

Paleo je strava, ktorá je založená na tom, ze ješ koľko chceš. Papáš mäso, syr, vajcia a veľa zeleniny a ovocia. Proste ješ to isté ako praveký človek. Žiadna múka, cukry, konzervanty.
Prvý krát keď som sa stravoval podla Paleo, schudol som 19kg za 9 mesiacov. Sám som zvedavý ako to bude tentokrát. Predsa som iný, uplynulo od vtedy už 8 rokov.
Niekomu sa môže zdať Paleo strava ťažká, alebo až nerealizovateľná. Ved čo budeš jesť, keď nie rožky, alebo chleba. Musím povedať, že je to viac o zvyku ako o tom, že to telo potrebuje. Už som si zvykol, dať si ku vajíčkam zeleninu, dokonca mi to viac tak chutí :)

Na záver, čo mi priniesla zatiaľ Ajurvéda a Paleo. Priniesli mi ľahký žalúdok, na moje počudovanie dobrý spánok. Už dávno som tak dobre nespal ako v týchto časoch. Rovnako mi priniesli kopec energie, ako už dávno nie. A schudol som nejaké to kilečko :). Nabudúce budeme pokračovať od mojej dobrovoľnej karantény až po dnešok …