Už som sa venoval duchovnu, už som sa venoval nastaveniu mysle a tak som sa rozhodol, že rok 2020 sa postarám o svoje telo. V podstate som začal minulý rok, keď som chodil na masáže. Môj chrbát bol už taký stuhnutý,že som pomaly nemohol otočiť hlavou bez bolesti.

Prišiel novy rok, Už ma to moje brucho začalo štvať. Začal ma bolieť ma chrbát, začali ma bolieť kolená, keď som dlhšie chodil a cítil som taky plný, nafúknutý. Rozmýšľal som ako nato, ako by som začal chudnúť. A ako to už býva do toho prišli baby od Ajurvédy. Mám 2 kamarátky, ktoré majú takúto ambulanciu. Zisťoval som čo a ako, vzbudilo to moju zvedavosť. Idem do toho!

Absolvoval som niekoľko procedúr. Natierali ma takým divným práškom. Natierali ma takým príjemným olejom. Ale najviac ma fascinuje to vyšetrenie. Baba ma chytila za zápästie a kontrolovala mi pulz. Takým zvláštnym spôsobom. Potom mi povedala čo mi je. Zle trávenie, problémy z hrubým črevom. Ako to robí neviem. Upravila mi stravu a dostal som také špeci tabletky na detox.

Ešte jedna vec ma fascinovala. Reakcie ľudí. Niektorí sa čudovali, alebo boli zvedaví. Mnohí sa pýtali o čo ide. Ale boli aj taký ktorí boli proti a mysleli si či mi nešibe. Dokonca boli taký, ktorí podla mňa, až útočili na mňa, že som sa nechal oklamať a všetko je to šarlatánstvo. Bez toho aby sa opýtali o čo ide, bez nejakého rešpektu. Bolo to neprijemne …

Po tých všetkých procedúrach, zmenenej strave sa cítim oveľa lepšie a začal som chudnúť . Cítim sa ľahší a oveľa príjemnejšie. Síce procedúry skončili, ale stále som v kontakte s babami, ale už si idem viac menej svojou cestou. Ale o tom už budem pokračovať v ďalšom blogu …