Posledne týždne boli zaujímavé. Potom ako som sa pred dvoma týždňami opustil na Facebooku (TU a TU), tak som sa v tom celom už úplne stratil. Príliš veľa som sledoval politiku, veci okolo korony.  Veľa sa riešili základne ľudské práva, ako aj ústavné práva. Čoraz viac som sa do toho zamotával.

Keď sme začali prerábať byt už som nestíhal robiť fotky a ani príbehy moc nešli. Ale zostali mi ešte akési dve veci o ktoré som sa mohol oprieť, veci ktoré udržiavali ten oheň vo mne. No a potom ako som sa opustil na FB, už som nevedel ani čo napísať na blog. Už som bol tým všetkým nasiaknutý. Až tak, že nasledujúci pondelok, keď sme mali nahrávať podcast sme mali s Priyou takú ostrejšiu výmenu názorov. Nehádali sme sa, len sme zvýšili hlas. Rozišli sme sa v dobrom, ale vo mne zostala taká divná príchuť s toho všetkého. Namiesto, aby sme nahrávali podcast, sme sa v preli o somarinách. A tak som stratil aj blog a aj podcast.

Oheň vyhasol, nevedel som ako ho znova zapáliť. Rozhodol som sa vrátiť naspäť tam kde to začalo. A tak tuto sobotu som sa vydal po stopách mojej bývalej trasy, keď som ešte rozvádzal noviny. Pretože, tam to začalo, tam niekde na Magure.  Počas tých teplých rán, ale aj tých mrazivých som sníval ako budem fotiť a tvoriť príbehy.

Popri tom si Priya, ktorá bola so mnou,  vypočula zopár príbehov, ako som rozvážal noviny a spolu sme zažili východ slnka na Magure. A tam v tej zime, uprostred hor, pri Ježiškovi som sa našiel. Našiel som to, čo som potreboval už dlho. A to je taký vnútorný pokoj.

Začal som opäť vydávať nové príbehy. Ten aktuálny je o BB droidovi, ktorý nám pomáhal pre prerábke. Opäť som triedil fotky, niektoré dokonca vyšli na blogu. Včera sme nahrali nový podcast o sebaláske.  Ako čítate vyšiel nový blog. Už je opäť všetko v poriadku :)